Článek
Něco o hymnách fotbalových klubů a ozvučení stadionů
Vždycky, když slyším hymnu Bayeru Leverkusen, Realu Madrid a Baníku Ostrava, běhá mi mráz po zádech a když tyto tými hrají na svých stadionech, pouštím na plné obrátky. Celý tento zážitek totiž podtrhuje ta neuvěřitelná atmosféra a geniální nazvučení stadionů. Jednou bych si jako fotbalový fanoušek moc přál, aby i naše stadiony byly tak luxusně nazvučené, jako ty zahraniční, protože to vtáhnutí do děje je opravdu nepopsatelné. Nazvučení stadionu Baníku je poměrně dobré, Sparta, Slavia Praha samozřejmě také, ale je pravda, že záleží, jestli zápasy běží přímo, nebo v multidimenzi, tam mi někdy přijde, že je ten zvuk horší, čas od času i v mono a to je hrozná škoda.